Nawigacja

W mediach

Ruszyła kolejna seria rekrutacji do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego GUM w Kielcach

Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

Do swojej jednostki w stolicy województwa świętokrzyskiego GUM planuje zatrudnić w tym roku w sumie 18 osób.

Cztery logotypy uczestników projektu Kampus: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolia Polska (flaga biało-czerwona), Województwo Świętokrzyskie (herb), Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (flaga unijna).

To praca dla osób z wykształceniem wyższym, które ukończyły kierunki informatyczne lub inżynierii sieci, a także kierunki ścisłe, przyrodniczych i technicznych. Ważnym kryterium jest posiadanie przygotowania naukowego zgodnego z profilem - stopień naukowy doktora lub studia III stopnia w toku.

- Szukamy najlepszych z najlepszych, dlatego że praca ta jest perspektywiczna, ambitna i z dobrym wynagrodzeniem. Pierwsze ogłoszenia pojawiły się w środę, a kolejne będą ogłaszane w najbliższych miesiącach - mówi Dyrektor Generalny GUM Piotr Ziółkowski.

Eksperci będą odpowiedzialni za prowadzenie prac badawczych, rozwojowych i technicznych związanych z tworzeniem nowych i doskonaleniem istniejących rozwiązań w zakresie wzorców jednostek miar, metod i stanowisk pomiarowych w metrologii, a także współpracę z przedsiębiorcami, uczelniami i instytutami badawczymi.

- W związku z tym, że uruchomienie laboratoriów planowane jest na połowę przyszłego roku, podejmujemy obecnie wysiłki, by  jak najlepiej przygotować pracowników do pełnienia przyszłej roli w Kampusie  w Kielcach podczas okresu przygotowawczego w siedzibie GUM w Warszawie - dodaje Piotr Ziółkowski

Więcej

do góry