Nawigacja

Aktualności

Targi LABS EXPO 2024

Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

W dniach 19-20 marca 2024 r., w Poznaniu odbędzie się druga edycja Targów Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO. W pierwszym dniu imprezy 19 marca serdecznie zapraszamy na konferencję pt. "Akredytacja, metrologia i normalizacja w laboratoriach AMN-L 2024", organizowaną przez Główny Urząd Miar, Polskie Centrum Akredytacji i Polski Komitet Normalizacyjny.

Program konferencji znajdą Państwo na stronie Wydarzenia.

Grafika w kolorach niebieskim i fioletowym, będąca reklamą targów Labs Expo. Na grafice nazwa targów, następnie napis Konferencja "Akredytacja, metrologia i normalizacja w laboratoriach AMN-L-2024. Na dole data i miejsce wydarzenia: 19 marca 2024, godz. 10:00 poziom 0, sala A.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać następujących referatów przedstawicieli GUM:  

  1. Oferta usług B+R Świętokrzyskiego Kampusu GUM - prof. dr hab. Jacek Semaniak (Prezes GUM), Andrzej Kurkiewicz (Dyrektor Departamentu Innowacji i Rozwoju GUM)
  2. Synchronizacja czasu we współczesnym świecie - Maciej Gruszczyński (Kierownik Laboratorium Nowych Technologii Czasu i Długości GUM)

LABS EXPO to doskonałe miejsce spotkań dla całej branży laboratoryjnej. Podczas targów można nie tylko dowiedzieć się więcej na temat działalności instytutów naukowych, ośrodków badawczych czy jednostek certyfikujących, ale również poznać ofertę producentów i dystrybutorów. Wystawcy zaprezentują sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów przemysłowych, analitycznych, medycznych, biologicznych, spożywczych, środowiskowych, kosmetycznych i innych.

Targi to również doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Patronat merytoryczny nad targami sprawują GUM, PCA i PKN.

Główny Urząd Miar oczekuje Państwa na stoisku D17.

Wszyscy zainteresowani udziałem w targach mogą zarejestrować się na stronie LASBS EXPO. Zachęcamy również do zakupu biletu na konferencję.

Grafika w kolorach niebieskim i fioletowym, będąca reklamą targów Labs Expo. Na grafice nazwa targów, data i miejsce odbywania się: 19-20 marca 2024 r., Poznań Congress Center.  Na dole grafiki napis: Zapraszamy na stoisko D17. Obok logotypy trzech instytucji: GUM, PCA, PKN.

do góry