Nawigacja

Aktualności

14.06.2023Zaprogramuj swoją przyszłość na Hackathonie e-CzasPL!

Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

Poszukujemy entuzjastów nowych technologii i efektywnego wykorzystania sygnałów czasu i częstotliwości! To szansa na rozwój oraz nagrody, których nie można przegapić!

Wspólnie z firmą Blue dot Solutions organizujemy w Gdańsku w dniach 7-9 lipca 2023 r. wydarzenie o nazwie "Hackathon e-CzasPL".

Nasz maraton programistyczny skupia się na wykorzystaniu informacji o czasie i synchronizacji do wiarygodnych źródeł czasu i częstotliwości w różnych dziedzinach naszego życia, m.in. w telekomunikacji, bankowości i finansach, smart cities, czy energetyce. Szukamy developerów, hackerów i pasjonatów, którzy chcą wykorzystać swoje umiejętności do kształtowania przyszłości! Przy zgłoszeniu niezbędne jest przedstawienie koncepcji, nad którą będą prowadzone prace podczas hackathonu. W projektach można wykorzystać funkcjonalności, takie jak e-Czas Monitor, e-Czas PTP, e-Czas On-line czy e-Czas Radio. Na nowe aplikacje czekają operatorzy z wielu branż. Z pewnością w definicji wstępnej koncepcji pomoże zapoznanie się z raportem dotyczącym projektu e-CzasPL oraz z wywiadami, przeprowadzonymi z ekspertami, wykorzystującymi precyzyjne źródła czasu w swojej codziennej pracy.


 

Finalny kierunek rozwoju projektu będzie uwarunkowany zmianami, które mogą i najpewniej zajdą w trakcie wydarzenia, ponieważ podczas hackathonu dodatkowo będzie do uzyskania wartościowy mentoring od ekspertów, którzy pokierują uczestników na dobre tory. Ponadto, jeszcze w czerwcu mamy w planach przeprowadzenie webinaru, poświęconego możliwemu wykorzystaniu precyzyjnej informacji o czasie w gospodarce.

Przewidujemy nagrody finansowe dla trzech najlepszych zespołów, które mogą liczyć 2-3 osoby. Pula nagród wynosi aż 15000 PLN! 10000 zł za pierwsze, 3000 zł za drugie i 2000 zł za trzecie miejsce.

Wszystkie niezbędne informacje będziemy uzupełniać na stronie wydarzenia na Linkedin, a także na naszych profilach społecznościowych. Jeśli sądzą Państwo, że ktoś z Państwa otoczenia może być zainteresowany hackathonem, serdecznie zachęcamy do podzielenia się tymi informacjami.

Link do wydarzenia

Regulamin wydarzenia

Rejestracja na wydarzenie

do góry