Nawigacja

Aktualności

15.03.2023Akredytacja, normalizacja i metrologia w działalności laboratoriów

Opublikowane przez : Bożena Żebrowska-Szumigaj

Ruszyła rejestracja na konferencję naukową odbywającą się podczas Targów LABS EXPO w Poznaniu.

W dniach 26-27 kwietnia 2023 roku w Poznaniu odbędą się Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO. To najważniejsze dla branży wydarzenie, obejmujące wystawę sprzętu i prezentację najnowocześniejszych rozwiązań dla laboratoriów: przemysłowych, analitycznych, medycznych, biologicznych, spożywczych, środowiskowych czy kosmetycznych.  

Podczas licznych imprez towarzyszących będzie okazja do spotkań z ekspertami, nawiązywania kontaktów z wystawcami i poszerzania wiedzy o projektowaniu, modernizacji czy wyposażeniu laboratorium.

W dniu 26 kwietnia 2023 roku zapraszamy na konferencję Akredytacja, normalizacja i metrologia w działalności laboratoriów, organizowaną wspólnie z Polskim Centrum Akredytacji oraz Polskim Komitetem Normalizacyjnym. Konferencja odbędzie się w godzinach 10:00–17:00 w Sali D w Poznań Congress Center przy ul. Głogowskiej 10.

Szczegółowe informacje, program konferencji oraz link do rejestracji dostępny jest na stronie www.labsexpo.pl.

Zapraszamy również na nasze wspólne stoisko D13.

Plakat konferencji Akredytacja, normalizacja i metrologia w działalności laboratoriów. Plakat w kolorach fioletowo-granatowych zawiera informacje o miejscu i terminie wydarzenia oraz logotypy organizatorów i informację o możliwości rejestracji na wydarzenie.

do góry