Nawigacja

Aktualności

Seminarium metrologiczne podczas Targów Przemysłowej Wiosny

Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

29 marca 2023 r., podczas kolejnej edycji targów, w Kielcach odbędzie się seminarium metrologiczne organizowane przez Polską Unię Metrologiczną (PUM).

Seminarium pt. Nauka w biznesie – komercjalizacja wyników badań naukowych to już druga edycja organizowanego przez PUM seminarium w Kielcach, które będzie poświęcone współpracy nauki i biznesu.

Seminarium będzie miało charakter stacjonarny; odbędzie się 29 marca o godz. 9:30 w sali konferencyjnej Centrum Konferencyjnego Targów Kielce (ul. Zakładowa 1). Jego celem jest wymiana poglądów i doświadczeń oraz nawiązywanie współpracy i budowanie relacji między nauką i biznesem w obszarze metrologii.

Do udziału w seminarium zapraszamy przedstawicieli różnych środowisk i dyscyplin naukowych oraz przedstawicieli biznesu zainteresowanych przedstawioną problematyką.

Pierwsza edycja seminarium pn.: Metrologiczne wyzwania przemysłu w globalnej gospodarce została zorganizowana
we wrześniu 2022 roku. Wzięli w niej udział przedstawiciele firm produkcyjnych.

Szczegółowy program i tematyka będzie prezentowana już wkrótce na łamach mediów społecznościowych i stronach internetowych PUM oraz Politechniki Lubelskiej, a także Głównego Urzędu Miar i Targów Kielce (https://www.targikielce.pl/strona-glowna; https://www.kielcekonferencje.pl/strona-glowna). Serdecznie zapraszamy do śledzenia tych stron internetowych.

  •  Grafika w niebieskim kolorze przedstawiająca salę konferencyjną z napisem Polska Unia Metrologiczna. Ponadto widać napisy: Seminarium Metrologiczne, "Nauka w biznesie - komercjalizacja wyników badań naukowych", ponadto na dole na pasku: data i miejsce wydarzenia, u góry, ponad grafiką pasek logotypów organizatorów wydarzenia.
do góry