Nawigacja

Aktualności

Dołącz do zespołu najlepszych metrologów w Polsce!

Opublikowane przez : Bożena Żebrowska-Szumigaj

Rekrutujemy do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego GUM.

Chcesz pracować w oparciu o najnowocześniejsze technologie i metody wykorzystywane w metrologii? W kompleksie laboratoriów wyposażonych w unikatową aparaturę badawczą wzorowaną na najlepszych światowych rozwiązaniach technologicznych?

Aplikuj na stanowiska metrologów!

Pracuj w Świętokrzyskim Kampusie Laboratoryjnym Głównego Urzędu Miar w Kielcach, powstającym we współpracy z Politechniką Świętokrzyską, który będzie unikatową bazą badawczo-wdrożeniową dla integracji nauki i przemysłu.

Zapraszamy absolwentów kierunków ścisłych i pracowników naukowych do aplikowania na stanowiska metrologów w zakresie: akustyki, ultradźwięków i drgań, czasu i częstotliwości, długości, masy, termometrii, informatyki.

Zatrudnieni eksperci będą odpowiedzialni za prowadzenie prac badawczych, rozwojowych i technicznych związanych z tworzeniem nowych i doskonaleniem istniejących rozwiązań w zakresie wzorców jednostek miar, metod i stanowisk pomiarowych w metrologii, a także współpracę z przedsiębiorcami, uczelniami i instytutami badawczymi w kraju i za granicą.

Praca w GUM to możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i realizacji doktoratów wdrożeniowych.

Aktualne oferty pracy

 

do góry