Nawigacja

Aktualności

Umowa o współpracy GUM z Targami Kielce podpisana

Autor : Aneta Śliwińska
Opublikowane przez : Kamila Szulc

W dniu 21 czerwca 2021 r. w Kielcach podpisano umowę o współpracy między Głównym Urzędem Miar a Targami Kielce. Po wybudowaniu Świętokrzyskiego Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach, obie instytucje będą pomagać w rozwoju Kielc i regionu.

Z jednej strony marka, która od lat funkcjonuje w Kielcach - Targi Kielce, a z drugiej strony nowa jednostka badawczo-rozwojowa, która funkcjonuje w strukturach Głównego Urzędu Miar. Ponieważ obie strony działają na rzecz rozwoju gospodarczego, na rzecz sektora przedsiębiorstw, będzie nam bardzo po drodze wspólnie realizować przedsięwzięcia wystawiennicze - powiedział Prezes GUM, prof. Jacek Semaniak.

W ramach zawartej umowy Główny Urząd Miar obejmie patronatem imprezy wystawiennicze dotyczące miernictwa, a Targi Kielce będą udostępniać na życzenie naszego partnera stoiska informacyjne. Umowa przewiduje również, że GUM będzie na naszych targach organizował seminaria, szkolenia i inne przedsięwzięcia skierowane do wystawców - podkreślił Prezes Targów Kielce, Andrzej Mochoń.

 

 

 

 

  •  Na zdjęciu siedem osób pozuje na tle plakatów Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny i Targi Kielce. Na pierwszym planie dwóch mężczyzn ściska sobie dłonie i przekazuje dokumenty w teczkach. Przed nimi blat stołu przykryty bordowym suknem.
  •  Na zdjęciu pięciu mężczyzn i kobieta pozuje na tle plakatów Świętokrzyski Kampus Laboratoryjny i Targi Kielce. Na pierwszym planie, przy długim stole, w przeciwnych końcach siedzi dwóch mężczyzn i podpisuje dokumenty.
  •  Na zdjęciu mężczyzna w garniturze i w niebieskim krawacie siedzi przy stole i podpisuje dokument. Za nim widać kilka osób stojących.
do góry