Nawigacja

Aktualności

Znoszenie ograniczeń w działalności Głównego Urzędu Miar

Autor : Radosław Wiśniewski
Opublikowane przez : Sebastian Margalski

Zapraszamy do zapoznania się z informacją z dnia 25.05.2020 dot. znoszenia ograniczeń w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878).

Uprzejmie informujemy, iż realizując proces etapowego znoszenia ograniczeń w działalności Głównego Urzędu Miar, zgodnie z § 12 ust. 2, w związku z § 22 pkt 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 878) Główny Urząd Miar z dniem 25 maja 2020 r. wznawia obsługę interesantów w swojej siedzibie w Warszawie przy ul. Elektoralnej 2.

Zgodnie z ww. rozporządzeniem Rady Ministrów dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

W trosce o ochronę zdrowia klientów oraz pracowników GUM nadal zalecamy kontakt telefoniczny, mailowy, a procedowanie spraw drogą elektroniczną, np. e-mailem lub za pośrednictwem platformy ePUAP. 

 

dr hab. inż. Radosław Wiśniewski  
prezes Głównego Urzędu Miar  

Warszawa, 15.05.2020

do góry