Nawigacja

Aktualności

22.01.2020Zapraszamy do aplikowania - oferty pracy 01/2020

Autor : Agnieszka Radziwonka
Opublikowane przez : Sebastian Margalski

Zapraszamy do zapoznania się ze styczniowymi ogłoszeniami o pracę. Poszukujemy osób m.in. z obszaru finansów, zakupów oraz naczelnika wydziału administracyjnego.

Oferty pracy w Głównym Urzędzie Miar - 2020

Ogłoszenie - specjalista do spraw dochodów budżetowych w biurze finansów GUM

Ogłoszenie - główny metrolog akustyka - ultradźwięki

Specjalista ds zamówień publicznych w biurze dyrektora generalnego

naczelnik wydziału administracyjnego w biurze dyrektora generalnego GUM

Radca prawny w Głównym Urzędzie Miar

Informacje o wolnych stanowiskach pracy w Głównym Urzędzie Miar oraz o wynikach naboru dostępne są również na stronie internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (w wyszukiwarce w pozycji "Urzędy" prosimy wybrać opcję - Główny Urząd Miar - a następnie kliknąć na słowo "Szukaj". Pojawią się wszystkie aktualne wolne stanowiska pracy w naszym urzędzie).


Dane osobowe kandydatek/kandydatów zawarte w przesłanych ofertach aplikacyjnych będą przetwarzane przez Prezesa Głównego Urzędu Miar z siedzibą przy ul. Elektoralnej 2, 00-139 Warszawa, jako administratora danych, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 r. poz. 108 j.t.), koniecznym do przeprowadzenia rekrutacji.

do góry