Nawigacja

Aktualności

19.11.2019OUM w Gdańsku i Politechnika Gdańska rozpoczynają współpracę

Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

12 listopada 2019 r. umowę o współpracy naukowo-badawczej podpisali Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej prof. Roman Śmierzchalski oraz Dyrektor Okręgowego Urzędu Miar w Gdańsku Tomasz Michalik.

W ramach umowy planowana jest wspólna organizacja wydarzeń popularnonaukowych i naukowo-technologicznych, otwartych wykładów, szkoleń, staży i praktyk studenckich. Przedstawiciele obu instytucji otrzymali również możliwość publikacji w czasopismach wydawanych przez Wydział Elektrotechniki i Automatyki PG oraz Okręgowy Urząd Miar w Gdańsku, a także korzystanie z potencjału naukowo-badawczego obu stron, w tym potencjału Laboratorium LINTE^2.

W uroczystości podpisania umowy uczestniczyły również: Ewa Dyner-Jelonkiewicz, z-ca dyrektora Biura Strategii Głównego Urzędu Miar w Warszawie oraz Katarzyna Grzybkowska, dyrektor administracyjny Wydziału.

Trzech mężczyzn i kobieta pozuje do zdjęcia w niedużej sali obrad. Na ścianie widoczne czarno-białe portrety oprawione w ramach.

do góry