Nawigacja

Aktualności

07.08.2018GUM na konferencji o bezpieczeństwie w lotnictwie

Autor : Adam Żeberkiewicz
Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

W dniach 21-22 sierpnia w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym im. Andrzeja Zalewskiego w Jedlni-Letnisko k. Radomia odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna „Bezpieczeństwo i niezawodność w lotnictwie oraz rozwój lotnictwa w regionach”.

Głównym organizatorem jest Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Radomiu. W gronie współorganizatorów spotkania jest Główny Urząd Miar, a patronat nad nim objął dr inż. Włodzimierz Lewandowski, który również zasiada w Radzie Programowej konferencji.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia techniczne dotyczące bezpieczeństwa w lotnictwie, a także różne aspekty zarządzania portami lotniczymi przez samorządy lokalne. 

Wykład na aktualny i niezwykle ciekawy metrologiczny temat „Redefinicji jednostek miar” wygłosi dr Paweł Fotowicz, przedstawiciel Biura Strategii w Głównym Urzędzie Miar.

Szczegółowe informacje na temat konferencji, w tym dotyczące rejestracji, znajdują się w zapowiedzi oraz programie wydarzenia.

Zapraszamy!

 

Wydarzenie organizowane w ramach obchodów 100-lecia Głównego Urzędu Miar

trzy logotypy: Dokładnie 100 lat, Stulecie Odzyskania Niepodległości - Patronat Narodowy Prezydenta RP, Niepodległa.

do góry