Nawigacja

Czas w Polsce (CET)

00.00.0000
00:00:00

Topnews

Broszura SI - polskie wydanie

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym oficjalnym tłumaczeniem Broszury SI, będącej podstawowym dokumentem definiującym oraz będącym źródłem wiedzy na temat Międzynarodowego Układu Jednostek Miar (SI).

Komunikat w sprawie III etapu znoszenia ograniczeń w działalności OUM

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem III etapu znoszenia ograniczeń w działalności Okręgowych Urzędów Miar, który wchodzi w życie w poniedziałek 8 czerwca 2020 r.

Znoszenie ograniczeń w działalności Okręgowego Urzędu Probierczego - etap II

Uprzejmie informujemy, że z dniem 18 maja 2020 roku nastąpi kolejny etap likwidacji ograniczeń w pracy krajowych OUP, polegający na przywróceniu przyjęć wyrobów do badania i oznaczania w skali całego tygodnia - od poniedziałku do piątku.

Znoszenie ograniczeń w działalności Głównego Urzędu Miar - etap II

Od 2 miesięcy Główny Urząd Miar pracuje w trybie uzależnionym od stanu epidemii koronawirusa COVID-19. Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w laboratoriach GUM wykonywane są niezbędne usługi, takie jak: wzorcowania, produkcja materiałów odniesienia, badania dla celów metrologii prawnej i pozostałe, kluczowe czynności metrologiczne.

Komunikat w sprawie II etapu znoszenia ograniczeń w działalności OUM

Od ponad dwóch miesięcy okręgowe urzędy miar oraz wydziały zamiejscowe OUM pracują w trybie uzależnionym od stanu epidemii koronawirusa COVID-19. Informuję, że z dniem 18 maja 2020 r. rozpocznie się kolejny etap znoszenia ograniczeń w działalności okręgowych urzędów miar.

Kalendarium

Usługi dodatkowe

do góry